Stomatologia estetyczna

Dzisiejszy dynamiczny rozwój techniki oraz dostęp do wysokiej klasy materiałów stomatologicznych umożliwił wykonywanie spektakularnych metamorfoz naszych Pacjentów wykorzystując dorobek dziedziny jaką jest stomatologia estetyczna.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannie pogłębianej wiedzy naszych lekarzy mamy środki oraz metody, aby realizować marzenia o pięknym i estetycznym a przede wszystkim zdrowym uśmiechu. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby spełnić oczekiwania naszych Pacjentów w realizacji ich marzeń.

Śnieżnobiały, prosty i zachwycający uśmiech to pragnienie wielu z nas.

Naszym celem jest poprawianie oraz korygowanie kształtu zębów. Poprawiamy również mało estetycznie wyglądające diastemy, przekrzywienia i przebarwienia a także możemy sprawić, by już po jednej wizycie odzyskają biały i zachwycający blask.

Najpopularniejsze zabiegi stomatologii estetycznej to przede wszystkim:

  • wybielanie zębów,
  • ortodoncja,
  • korony ceramiczne.

W naszej klinice w każdej dziedzinie dbamy o wspaniałe efekty leczenia. Robimy wszystko, aby natychmiast poprawić estetykę już na pierwszej wizycie. Dokładnie i precyzyjnie odwzorowujemy naturalny kształt zęba, zachowując jego cechy morfologiczne i dopasowując kształt oraz wielkość do indywidualnych cech wyglądu twarzy.

Wiemy jak ważny jest zdrowy i piękny uśmiech, który często jest naszą wizytówka w kontaktach międzyludzkich.

Dzięki Stomatologii Estetycznej dajemy naszym Pacjentom praktycznie nieograniczone możliwości poprawy wyglądu ich zębów, a tym samych zdrowia jamy ustnej.

Zabiegi stomatologii estetycznej wykonywane w Grudzińscy Stomatologia:

  • Wybielanie – rozjaśnianie zębów;
  • Licówki – porcelanowe lub kompozytowe,
  • Inlay/ onlay – niezwykle estetyczne pełnoceramiczne wypełnienia,
  • Korony pełnoceramiczne,
  • Implanty,
  • Ortodoncja – Clear Aligner.

FAQ

Nie zawsze. Istnieją przeciwwskazania do założenia licówek. Są nimi na przykład: duże wypełnienia, zbyt krótka korona zęba, rozchwiane zęby czy próchnica. Licówek w odcinku przednim również nie założymy, gdy nie ma zębów w odcinkach bocznych lub gdy zęby po bokach są zbyt starte. Powodem jest występowanie sił przeciążeniowych, mogących powodować odcementowanie się porcelanowych płytek ceramicznych.